Відкрити меню
Close

Виготовлення сходів на замовлення

Одним з основних видів діяльності компанії Scala (Київ) є виготовлення сходів на замовлення. Наші сходи – це не тільки функціональні елементи будівлі, а й справжні витвори мистецтва, створені командою талановитих архітекторів, дизайнерів та інженерів. Компанія Scala існує вже більше 16 років, створені нами сходи прикрашають багато будинків Києва, з’єднуючи поверхи офісних, торгових і культурних центрів, виставкових залів і приватних будинків, і багаторівневих квартир.
Перш ніж замовляти ті  чи інші  сходи, необхідно визначити її зовнішній вигляд, конструкцію, стильове рішення, вибрати матеріал для виготовлення. Якщо Ви впевнені у виборі сходів, фото, представлені на нашому сайті, допоможуть Вам зробити правильний вибір.
У нашому портфоліо Ви знайдете:

сходи гвинтові;
сходи на центральному косоурі;
тетівні сходи;
сходи з подвійним каркасом;
сходи гладкоподшіті або без подступеньок.
Щоб прийняти остаточне рішення, Вам знадобиться консультація наших фахівців, які підберуть модель сходів  з урахуванням Ваших побажань і особливостей будівлі, в якому вона буде встановлена.

Ми не пропонуємо своїм клієнтам “стандартні моделі” – кожен проект, створений нашими дизайнерами унікальний. На етапі проектування будуть виконані виміри приміщення, для якого призначається сходи, і проведені всі необхідні інженерні розрахунки. Через деякий час Вам буде надано ескіз сходів і позначена попередня вартість її виготовлення.

Ціна сходів для будинку в кожному конкретному випадку розраховується індивідуально і залежить від особливостей її конструкції, розміру і матеріалу обробки. Приблизну вартість виготовлення сходів, терміни виконання замовлення і іншу важливу для Вас інформацію Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам по телефону або завітавши до офісу компанії в місті Києві.

Завдяки багаторічному досвіду ми вміємо створювати нестандартні конструкції, даючи можливість замовникам втілити в дизайні сходів будь-які свої фантазії. Вибираючи співпрацю з компанією Scala, Ви завжди можете бути впевнені у високому професіоналізмі наших співробітників.

Вже не один рік компанія Scala успішно надає послуги з виготовлення оригінальних і надійних сходів під замовлення. Наші професіонали, в команді яких досвідчені дизайнери, інженери і архітектори, зможуть виконати будь-який, навіть найскладніший дизайнерський проект, починаючи від створення креслень і підбору матеріалів, закінчуючи монтажними роботами. За період своєї діяльності ми виконали сотні вдалих замовлень, які прикрашають приватні будинки, виставкові зали, розважальні центри, офісні приміщення та багаторівневі квартири.

Звертаючись в нашу компанію, Вам буде запропонований широкий вибір сходів різних стилів і конструкцій. Також за бажанням замовника можливе виготовлення сходів з різноманітних матеріалів. Scala надає електронний каталог фотографій вже виконаних робіт, щоб Ви змогли вибрати сходи, яка ідеально впишеться саме у Ваш інтер’єр.

У нашій компанії можна замовити оригінальні гвинтові , тетівні , гладкоподшіті, косоурні  або двухкаркасні  сходи. Правильно підібрати необхідний тип сходів завжди раді допомогти фахівці з нашої команди. Вони не тільки найкращим чином втілять в життя Ваші побажання щодо стилю сходів , а й порадять, який варіант краще всього підійде для будівлі, в якому вона буде встановлена.

Неможливо знайти двох однакових сходів, виконаних компанією Scala, адже кожен проект розробляється нашими дизайнерами індивідуально для замовника. Робота над будь-яким проектом, як правило, починається з виїзду нашої команди на об’єкт, де необхідно встановити сходи. Там проводяться всі необхідні виміри, і підбирається найвигідніший для приміщення варіант. Через кілька днів ми надамо ескізи сходів, а також приблизний кошторис по роботі.

Вартість сходів може бути різною: вона залежить від складності виконання роботи, використаних матеріалів, конструкції сходів і її розміру. Звернувшись до нас, Вас обслужать наші фахівці, готові надати всю необхідну інформацію про ціни і терміни виготовлення сходів.

У компанії Scala працюють фахівці з багаторічним досвідом, що дозволяє нам створювати сходи самих нестандартних конструкцій, а також химерні дизайнерські проекти. Всі види сходів виконуються при використанні сучасних технологій і матеріалів. У них не буває вад, тому наші сходи зможуть прослужити не один десяток років, навіть не вимагаючи ремонтних робіт. Для оздоблення сходів можна підібрати будь-які матеріали, включаючи якісні лаки і тонування. Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте широкий спектр послуг, якісне обслуговування і надійну, довговічну сходи, які стануть родзинкою приміщення і буде дивувати своєю красою і оригінальністю мешканців будинку і гостей.

Close

Мы предлагаем качественное изготовление лестниц

Интерьер пентхауса г. Киев

Интерьер пентхауса г. Киев

Компания SCALA закончила проект интерьера пен хауса в г. Киеве. Дизайнеры проекта учли все пожелания заказчика, и разработали концепцию в стиле минимализма, практичности и новейших технологий нашего века. За счёт тёплых тонов увеличили пространство и придали интерьеру изысканности.

Больше о дизайне

Винтовая лестница в магазине

Винтовая лестница в магазине

Задачей проектировщиков винтовой лестницы было создать не только компактной, устойчивой и удобной, но и что бы смотрелась в тон и стиль магазина в который нужно было разместить такую архитектуру. Заказ был выполнен в указанный срок оговариваемый с клиентом.

Двухэтажная квартира г. Крым

Двухэтажная квартира г. Крым

Проект двухэтажной квартиры оказался для нас самих большой неожиданностью, так как в проект входило как разработка интерьера довольно немаленького помещения в два этажа, так ещё и разработка нашего основного вида деятельности — это создания лестниц. Каждая деталь проекта была завязана на светлых тонах и дереве. С задачей мы справились.

Коттедж г. Крым

Коттедж г. Крым

Одна из наших лучших работ компании SCALA это проект дизайна коттеджа. В проект вошли такие услуги как дизайн интерьера, проектировка внутренних и наружных лестниц, которые поделились на винтовые тетивы и бетонные. Внешний вид каждой лестницы отличался друг от друга так же как и отличаются наши дизайнерские проекты.

Проект кабинета

Проект кабинета

Над созданием дизайна и проекта кабинета как нам, так и самому заказчику пришлось немного попотеть. Задача не так была трудна, как нужно было сделать его таким что бы он располагал, как к спокойной обстановке, так и для серьёзных переговоров, что бы не нагнетал и было светло и уютно как работающим там сотрудникам, так и пришедшим людям.

Проект коттеджа

Проект коттеджа

К нам поступило очень интересное предложение по созданию коттеджного городка, нашей задачей разработать что-то такое что бы было не похоже на другие городки, что бы соответствовало городу, в котором он будет расположен на берегу моря. У нас это получилось, и мы и наши заказчики остались довольны.

Close
Close

Контакти

Наш адрес: г. Киев, пр-т Героев Сталинграда, 2Г, корпус 2, оф. 146
☎ (044) 597-12-80
☎(044) 597-12-70

E-mail: info@scala.com.ua
scala.com.ua@gmail.com

Напишите нам

Напишите нам! Мы быстро ответим на Ваши вопросы. Обов'язкові поля помічені *

Мы в социальных сетях