Открыть меню
Category: Статьи

Бетонні гвинтові сходи в Києві


У дизайні сучасних будинків досить часто використовуються гвинтові сходи, виготовлені з дерева, металу або бетону. Найбільшою популярністю користуються бетонні гвинтові сходи в Києві , а також в інших містах України. Вони можуть мати різноманітні форми і бути виконані в...Читать далее »

Вартість Гвинтових сходів


В останні десятиліття гвинтові сходи користуються величезною популярністю. Їх встановлюють не тільки в приватних будинках і багатоповерхових квартирах, але і використовують в екстер’єрі будівель. Більшість компаній надає послуги з виготовлення сходів модульних...Читать далее »

Косоурні сходи ціна


Сучасні дизайнери не перестають радувати любителів сходів новими оригінальними проектами і розробками. Серед їхніх робіт унікальні прямі, гвинтові, тетівних і косоурних сходи. Останні можна віднести до сходів відкритого типу. косоурной конструкції складаються з...Читать далее »

Бетонні сходи вартість


Розробка і виготовлення сходових конструкцій має дуже багату історію з корінням, що йдуть за часів ще «до нашої ери». Тисячоліттями люди розробляли різні конструкції, перевіряючи матеріали на міцність, і на сьогоднішній день, мабуть, найбільш затребуваним вважається...Читать далее »

Двохмаршеві сходи Київ


Сходи – це, безумовно, один з найважливіших і звичних елементів в комфортному житло. Яка б вона не була – зовнішня чи внутрішня, пряма або гвинтова, вузька або ж широка, двухмаршевая – це завжди важливий атрибут в будинку, так зване основна ланка, що зв’язує...Читать далее »

Гвинтові сходи з бетону


Гвинтові сходи зобов’язані своїм походженням старовинних замках і різноманітним башт, всередині і навколо яких люди прокладали всілякі ходи зі сходами. Дуже зручними вони вважалися для невеликих приміщень, тому найбільш оптимальним рішенням прийнято вважати сходів...Читать далее »

Сходи під замовлення Київ


Час традиційних планувань і стандартних проектів вже давно в минулому. Домовласники сьогодні все частіше дотримуються думки, що сучасне комфортне житло завжди має бути неповторно і індивідуально. Зрозуміло, сходи та інші функціональні конструкції будівлі повинні бути...Читать далее »

Cходи виготовлення


Сходи в офісах, приватних будинках або квартирах & ndash; це не просто функціональна деталь інтер’єру, але також важлива естетична його частина. Тому, при виготовленні, звертати увагу на їх зовнішній вигляд потрібно не в останню чергу. Оскільки у всіх видах сходів...Читать далее »

Монолітні сходи Київ


Сходи & ndash; це особливий функціональний елемент в будинку або заміському котеджі, який є невід’ємною частиною інтер’єру. Вони дуже вдало підкреслюють індивідуальність і зовнішній вигляд приміщення в цілому, а також хороший смак і оригінальність господаря....Читать далее »

Гвинтові сходи для будинку


Гвинтові сходи в інтер’єрі & ndash; це особлива конструкція, яка відрізняється від інших тим, що ступені в ній кріпляться прямо в центрі до опорного стовпа. Саме тому вона має вигляд закрученої спіралі. Подібні рішення користуються величезною популярністю на дачах з...Читать далее »

Виготовлення сходів в Києві


Бетонні сходи, як особлива деталь інтер’єру характеризує смак, стиль життя і індивідуальність домовласника. Нічого так вдало прикрашали інтер’єр, як сконструйована за всіма правилами і вдало розташована в приміщенні гвинтова або маршові сходи. Так як їх...Читать далее »

Продаж сходів в Києві


Люди здавна вірили в те, що дах будинку є уособленням неба, а підлогу & ndash; усього життя на землі. Щоб поєднати ці символи люди і будували сходи. Ще вважається, що аналог такої важливої ​​в будь-якому житлі конструкції – це веселка. З плином часу, коли настільки...Читать далее »

Бетонні гвинтові сходи Київ


Монолітні сходи з високоякісного бетону за замовчуванням вважаються найбільш довговічними і надійними. Від розломів і можливих тріщин їх зсередини захищає каркас арматури, відповідно вся міцність конструкції. Чудові експлуатаційні характеристики таких сходів...Читать далее »

Cходи монолітні


Існує великий перелік матеріалів, з яких можна зробити сходи внутрішні і зовнішні. Але серед усього цього асортименту, самим надійними і довговічними є сходи монолітні, виконані із залізобетону. Такі будівельні конструкції, навіть при своїй масивності і габаритності,...Читать далее »

Продаж гвинтових сходів


Гвинтові сходи актуальні в тому випадку, якщо простір усередині приміщення вашої дачі, будинки не дозволяє спорудити громіздку конструкцію, оскільки є обмеження в площі. В такому випадку такий тип сходів є єдино вірним рішенням. Продаж гвинтових сходів здійснюється по...Читать далее »

Проекти сходів


Проекти сходів слід починати робити при старті будівництва вашого заміського будинку або котеджу. Якого рівня складності ви б не вибрали сходи собі в будинок, без проектування не обійтися. Адже саме завдяки йому можна без проблем спорудити будь-які сходи на...Читать далее »

Зовнішні сходи


Зовнішні сходи безсумнівно є найважливішим елементом архітектури будівлі будь-якого типу (приватного або громадського). На цьому елементі лежить відповідальність за об’єднання в одне ціле внутрішнього інтер’єру, екстер’єру та наявного навколо ландшафту....Читать далее »

Сходи під замовлення


Якщо ви серед усього широкого асортименту сходів, які є в каталозі, не змогли вибрати нічого, що буде відповідати вашому інтер’єру і перевагам, то це ще не привід для розладів. Адже в цьому випадку ви просто можете скористатися такою популярною послугою, як сходи під...Читать далее »

Купити сходи для будинку


Будь-які сходи для вашого будинку або офісу є не тільки важливою функціональною частиною, а й привертає увагу деталлю інтер’єру. Тому до її вибору треба підійти дуже ретельно, продумавши всі можливі нюанси. Вона безсумнівно повинна бути надійною, безпечною і зручною. ...Читать далее »

Cходи Київ


Сходи в будь-якому будинку є тим елементом, який мимоволі привертає увагу всіх, хто приходить в гості. І сходами не тільки милуються, адже вони також грають сполучну роль між поверхами і дозволяють швидко переміщатися з одного рівня на другий. У цьому випадку її...Читать далее »

Виготовлення сходів


Для будь-якого будинку сходи служить не тільки прикрасою або елементом інтер’єру, але і необхідністю, спорудою, що дозволяє легко і швидко переміщатися з поверху на поверх. І якщо ви в пошуках яку сходи краще придбати, ви переглянули безліч типових конструкцій, але...Читать далее »

Сходи бетонні Київ


Якщо ви для свого будинку або наявного приватного підприємства вирішили замовити сходи бетонні в г. Киев , то ви зайшли за вірною адресою. Наша компанія займається продажем готових сходових конструкцій так і виготовляє на замовлення найрізноманітніші за рівнем...Читать далее »

Оздоблення монолітних сходів


Монолітні сходи з бетону мають багато переваг перед іншими типами конструкцій. В першу чергу, це безпека пересування з поверху на поверх, довговічність конструкції. Другим очевидним перевагою є різноманітна обробка монолітних сходів, а саме: Натуральний і штучний...Читать далее »

Оздоблення бетонних сходів


Оздоблення бетонних сходів має величезне значення в завершальному етапі їх установки, а також для подальшої експлуатації. Адже від цього залежить зовнішній вигляд і дизайн конструкції і її тривалість служби. Також це впливає на гармонію простору і сприйняття...Читать далее »

Сходи на другий поверх ціни


При виборі сходів на другий поверх, ціни будуть важливим визначальним фактором. І якщо ви зупинилися на типових готових конструкціях, то можете відразу і дізнатися ціну на конкретну сходи. Однак якщо такий варіант вам не підходить, і ви ходите замовити сходи на другий...Читать далее »

Купити сходи на другий поверх


Якщо ви все ретельно продумали, і все-таки вирішили купити сходи на другий поверх , то вам залишається зробити правильний вибір з готових пропозицій. Матеріали і дизайн сходів є визначальними факторами при виборі. Великий вибір і різноманітність модифікацій дозволять...Читать далее »

Купити сходи ціна


Сходи в будинку є важливим конструктивним елементом в будь-якому будинку, вона з’єднує між собою поверхи і дозволяє швидко переміщатися з поверху на поверх. Також сходи є дизайнерським елементом, і багато гостей насамперед звертають на неї свою увагу, милуються нею....Читать далее »

Сходи ціна роботи


На сучасному ринку вибір сходів здатний збити з пантелику кожного бажаючого її придбати. І після тривалих переглядів каталогів і аналізів, власник будинку приходить до вирішення замовити сходи індивідуально. Адже в типових рішеннях один фактор вибору влаштовує і радує,...Читать далее »

Сходи на другий поверх


Сходи на другий поверх виконує важливу роль по з’єднанню двох поверхів між собою, і забезпечує швидке переміщення з одного поверху на другий. Без таких сходів не обходиться жоден заміський котедж, жодна двоповерхова дача. Монтаж сходів на другий поверх є важливим...Читать далее »

Проект сходів другого поверху


Зробити сходи другого поверху не є чимось складним, однак при проектуванні важливо врахувати всі будівельні норми, де вказані наявні стандарти всіх вимірювальних величин та можливі допустимі відхилення. Ну і звичайно, сходи повинна бути зручною, практичною і надійною,...Читать далее »

Виготовлення сходів


У виготовленні будь-яких сходів важливо підібрати правильно матеріал. Адже сходи займають значну частину в інтер’єрі будь-якого будинку, на неї відразу звертають увагу, коли заходять в приміщення, тому важливо відповідність із загальним стилем і дизайнерськими...Читать далее »

Виготовлення монтаж сходів


Для того, щоб сходи прикрашала ваше житло, вона повинна пройти процес виготовлення і монтажу. Від правильності їх виконання буде залежати якість і довговічність сходової конструкції в цілому. Тому важливо для втілення такої фантазії і мрії довіритися професіоналам в цій...Читать далее »

Сходи в приватний будинок


Якщо в даний момент ви зайняті будівництвом приватного будинку, дачі, котеджу в кілька поверхів, ви повинні розуміти, що сходи в ньому не тільки призначена для переміщення, це не тільки необхідність, але також і привабливість, краса цього приміщення. Адже сходи є...Читать далее »

Сходи ціна


На сьогоднішній день існують численні типи сходів, які прикрасять ваш будинок, додадуть завершений образ будь-якого інтер’єру, і допоможуть дістатися на потрібний вам рівень в приміщенні. Виготовляються сходи з самих різних матеріалів, однак, щоб конструкція...Читать далее »

Оздоблення гвинтових сходів


Оздоблення гвинтових сходів є завершальним етапом в монтажі конструкції, і саме ці роботи дозволяють сходах гармонійно вписатися в загальний інтер’єр приміщення. Також при цьому конструкція захищається від передчасного зносу, організовуються комфортні умови для...Читать далее »

Cходи Київ


Сходи грають важливу роль в будь-якому приміщенні вище одного поверху для переміщення людини з одного рівня на наступний. Однак крім основної функції сходи все більше стали виконувати і естетичну функцію, доповнюючи існуючий інтер’єр і стаючи його невід’ємною...Читать далее »

Сходи другого поверху


Зараз дуже модно будувати двоповерхові будинки, дачі, котеджі, і займаючись їх будівництвом або проектуванням важливо продумати яку сходи другого поверху ви хочете бачити у себе в будинку. Вона грає дуже важливу роль в будівництві, оскільки дозволяє комфортно...Читать далее »

Cходи купити


Жоден заміський будинок або котедж не обійдеться без установки сходи для комфортного переміщення з поверху на поверх. Від її надійності і екологічності залежить безпека проживають там людей. Для цього сходи купити можна або ж замовити ту, що буде на сто відсотків...Читать далее »

Купити сходи в Києві


Живучи в заміському будинку, або маючи дачу в кілька поверхів, ну ніяк не обійтися без сходів, адже вона забезпечує комфортне переміщення з одного рівня на другий. Завдяки зростанню і розвитку дизайнерських рішень в цій сфері, кількість пропонованих різновидів сходів...Читать далее »

Проектування сходів


Процес виготовлення і встановлення сходових споруд починається з проектування і є одним з основних етапів, тому що від правильності проекту буде залежати міцність і надійність сходів. Саме проектування сходів починається з виїзду нашого майстра на заданий об’єкт з...Читать далее »

Оздоблення сходів


Виготовлення сходів складається з декількох послідовних етапів роботи, заключним з яких є обробка сходів, або як її ще називають облицювання. Оздоблення додає сходам завершений вигляд і сприяє гармонійному злиття із загальним тлом інтер’єру. Цей етап роботи є...Читать далее »

Оздоблення сходів Київ


Наша компанія займається продажем готових сходів, проектуванням та виготовленням під замовлення, і ще додатково можлива обробка сходів, м Київ. Весь спектр послуг виконуємо якісно і своєчасно, з урахуванням всіх вимог і побажань замовника. Послуги з професійної обробці...Читать далее »

Монолітні бетонні сходи Київ


Велика кількість переваг в застосуванні монолітних бетонних сходів обумовлює чималий попит на цей тип сходових конструкцій. На сьогоднішній день вони вважаються найбільш надійними і довговічними, що не піддаються зовнішнім руйнівним факторам. Монолітні бетонні сходи...Читать далее »

Сходи з бетону


Серед усього асортименту сходів, які ми можемо запропонувати вам, & minus; особливе місце займають сходи з бетону . Ці сходи по праву вважаються найнадійнішими і довговічними, вони не руйнуються під впливом вологи. Сходи з бетону можуть встановлюватися як у зовнішній, так...Читать далее »

Виготовлення сходів ціна


Сходи & ndash; невід’ємна частина інтер’єру, і може багато сказати про власника офісу або господаря будинку. Тому як її вибір залежить від переваг смаків і поглядів людини. Але що робити, коли сходи готові за каталогом не задовольняють побажань і прагнень і не...Читать далее »

Виготовлення сходів Київ


Якщо ви визначилися яку сходи хочете, де вона буде розташована, але в каталогах не знайшлося аналога з вашої подається, тоді раді представити вашій увазі послугу & ndash; виготовлення сходів в г. Киев за доступними цінами. Це найбільш ймовірне потрапляння в ціль, якщо ви...Читать далее »

Замовити сходи


Якщо ви хочете сходи собі в будинок, дачу, офіс, в роздумах яку краще вибрати, то замовити сходи у нас буде правильним рішенням. Чи готові виготовити сходові конструкції для самих різних об’єктів будь-якого ступеня складності. Перш ніж замовити сходи, поставте собі...Читать далее »

Замовити сходи Київ


Думаєте де замовити сходи в г. Киев, щоб не прогадати? В такому випадку, скористатися послугами нашої компанії буде правильним рішенням. Наша компанія займається послугами з виробництва сходів вже досить давно. Найбільш незаперечними з переваг роботи з нами є: ...Читать далее »

Продаж сходів


Сходи, безсумнівно, не тільки виконують роль з’єднання поверхів між собою, але і як архітектурний дизайнерський елемент інтер’єру завжди буде привертати увагу гостей. Дуже важливо, щоб сходи поєднувалася і гармонійно вписувалася в інтер’єр, допомагала...Читать далее »

Продаж сходів Київ


Якщо вас цікавить продаж сходів в г. Киев , то ви потрапили за правильною адресою. Тут саме те місце, де розкажуть, підкажуть, дадуть вам висококваліфіковану консультацію. Адже асортимент сходів величезний, і не кожен здатний не розгубитися і швидко зрозуміти, що йому...Читать далее »

Виготовлення сходів на замовлення


Якщо в нашому каталозі готових сходів не знайшлося варіанту, який близький до вашої задумом і вашому баченню інтер’єрної картини, ми пропонуємо скористатися вам такою послугою як виготовлення сходів на замовлення з будь-яких матеріалів і конструкції будь-якої...Читать далее »

Гвинтові сходи ціна


Гвинтові сходи користуються надзвичайним попитом, оскільки є зручними в установці і використанні, не займають багато місця, і на її створення витрачається не так вже й багато часу і коштів. Завдяки тому, що на гвинтові сходи ціна більш ніж доступна, дозволити собі купити...Читать далее »

Винтовая лестница на второй этаж


Винтовая лестница является компактной конструкцией, позволяя разрешить проблему небольшой площади и экономии пространства. Винтовая лестница прекрасно вписывается в такой интерьер и помогает перемещаться между этажами. Чаще всего это сборная конструкция, и при...Читать далее »

Бетонні гвинтові сходи


Бетонні гвинтові сходи & ndash; вогнетривкі масивні конструкції, що виготовляються на початку будівництва, можуть бути зовнішніми і внутрішніми. Як правильно такі сходи доступні в ціні. Залізобетонні сходи характеризуються плавними, шикарними лініями і вигинами,...Читать далее »

Проект сходів


Якщо ви зараз стоїте перед вибором яку сходи вибрати, і де її купити, замовити, сміливо звертайтеся до нас. Багаторічний досвід роботи дозволить швидко нам разом знайти оптимально рішення щодо вашого вибору сходів. Ми можемо створити проект сходів будь-якої складності, а...Читать далее »

Проект сходів Київ


Наша компанія займається продажем і виготовленням будь-яких типів сходів, і якщо вас цікавить проект сходів, м Київ , звертайтеся, наші кваліфіковані фахівці допоможуть з вибором, підкажуть вартість, в ході консультації та роз’яснення переваг та недоліків кожного...Читать далее »

Монолітні сходи


Безліч раз перебираючи в умі той чи інший сходів, думаючи який краще замовити, і ви все-таки зупинилися на виборі монолітних залізобетонних? Тоді спробуємо описати переваги цього виду сходів, щоб ви раз і назавжди відкинули самі найменші сумніви, а саме: широкий вибір...Читать далее »

Сходи купити ціна


Абсолютно будь-яку будівлю & minus; житлове або промислове & ndash; має стіни, вікна, двері, дах. Але існує ще один дуже важливий елемент, який є в практично будь-якій будівлі, скільки б там поверхів не було – це сходи. Купити її де? Ціна яка? Ці питання, безсумнівно,...Читать далее »

Замовити сходи ціна


Наша компанія надає на високоякісному рівні послуги з проектування, виготовлення, монтажу та облицювання сходових конструкцій будь-якого рівня складності. І в даний час ви можете замовити сходи, ціна якої приємно вас здивує. Це обумовлено в першу чергу тим, що ми...Читать далее »

Залізобетонні сходи


Серед усього асортименту на сьогодні існуючих сходів найдовговічніша & ndash; залізобетонна. Вона може прослужити близько 100 років, а то і більше. Залізобетонна сходи будується на етапі конструкційних робіт, а виготовляється в стані без обробки. Тому нею можна...Читать далее »

Бетонні сходи Київ


Якщо у вас виникла необхідність в сходах, в її виготовленні, то ви зайшли за адресою. Наша фірма займається продажем, проектуванням, виготовленням та монтажем всіх видів складності сходових конструкцій. Однак помічено, що останнім часом зросли тенденції попиту на бетонні...Читать далее »

Сходи Київ ціна


Різноманітність сходів на сьогоднішній день може закрутити голову кожному, хто задумався про її придбання або про послугу індивідуального замовлення. Сходи виконують роль з’єднання поверхів, а також несуть дизайнерську, архітектурну функцію, висловлюють смаки й...Читать далее »

Поручні з нержавіючої сталі


Перила та огорожі надають гарний завершальний вид сходової конструкції, служать опорою під час пересувань по ній. Перила бувають дерев’яні і металеві. Великим попитом сьогодні користуються перила з нержавійки, виробництвом яких наша фірма займається в тому числі. ...Читать далее »

Cходові огорожі


Сходові огорожі грають важливу роль у всій сходовій конструкції. Цей елемент не менше важливий, ніж скажімо сходинки. Сходові огорожі служать опорою людям під час підйому, спрощують пересування. Ну і звичайно ж, сходових огорож та поручнів замовляються в комплексі зі...Читать далее »

Двохмаршеві сходи


Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, як вибір типу сходів для будинку, увагу часто при цьому може звертатися на двухмаршевие сходи. Двохмаршеві сходи & ndash; це сходові конструкції, які зазвичай мають два ідентичних один одному маршу і проміжну площадку. Щоб зробити...Читать далее »

Дизайн сходи на другий поверх


Сходи на другий поверх вважається одним з центральних елементів інтер’єру будинку, і при складанні проекту велика увага приділяється як зовнішнім виглядом, так і надійності, функціональними властивостями. Безпосередньо перед проектуванням сходової конструкції,...Читать далее »

Бетонні сходи ціни


Сходи & ndash; це функціональний і дизайнерський елемент будь-якого інтер’єру. І яку сходи ви б не вибрали купити або замовити & minus; вузьку або широку, кручені або пряму, з перилами або без, – в першу чергу вона повинна бути надійною і зручною, безпечною. Всі ці...Читать далее »
+380445971280 +380445971270

© 2017 Scala · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Разработка, продвижение сайта: w-a-p.net +380639590329